Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
фiльм и 2020 Захар Беркут #444
#1
фiльм и 2020 Захар Беркут #444

[Image: c76502c416a811d2aa880c950107fb12.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутЦікаві факти про фільм "Захар Беркут":

Продюсерами фільму з американського боку виступили Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Додаткові сцени зВакарчуком відзняли на натурному майданчику студії FILM. Однак боярин Тугарин-Вовк бажає бути одноосібним правителем краю, а тому вступати зі смердами в рівноправні відносини не має наміру. До консультацій були залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. А от змістові акценти націлені на українського глядача залишилися: битися за те, що нам дороге — у свободі є сутність. До речі, це стосується не тільки «кривавих» сцен: під час побутових і романтичних теж є на що подивитись. Склад акторів і їхня гра. Каскадери і коні Алекс МакНіколл блискуче впорався зі своєю роллю, показуючи як майстерні бойові навички (швидше властиві ніндзя), так і яскраву акторську гру.

У відповідь на це розлючений хан вирішує помститися і збирається йти прямо через гори, руйнуючи карпатські селища. Той світ, який лежить поза межами нашого дому, має бути добрим до нашої дитини, тобто до нашого фільму. Ну а все інше – нескінченна різанина і біг лісами. У ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Єржан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген, Олег Стефан, Олівер Тревена, Даулет Абдігапаров, Марина Кошкіна, Нуркен Туматаєв, Станіслав Лозовський, Марат Абдуллаєв, Вікторія Клещенко-Пилипчук, Даніяр Ахметов, Михайло Корженівський, Андрій Сторожик, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євгеній Лебедин, Микола Ейсмонт, Ян Кліпп, Олег Невольник, Олександр Лаптій, Артемій Єгоров, Олег Карпенко. От і вся розповідь. Це не може не викликати поваги. Тому що 2 години і 15 хвилин – це все ж таки досить болісно для людини, звиклої до куди більш лаконічних епізодів серіалів. “Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна. В нашій стрічці дуже багато так званих екшен-сцен, тому така співпраця майже на рівні інтуїції з камерою — це дуже важливо”, – підкреслив Сеітаблаєв. Понад три тисячі костюмів шили кілька місяців.

) проливає мені світло на історію України, яка насправді, на жаль, не настільки добре відома за її межами", - розповідав актор, який історичному екшені він зіграв Тугара Вовка Основні зйомки фільму відбувалися у Карпатах, зокрема, на озері Синевир та Манявському водоспаді. Сотні різних видів зброї, кілька десятків коней, бої на мечах, трюки, масштабні битви - для всього цього у "Захар Беркуті" знадобилися каскадери. "Захара Беркута" знімали неподалік Синевирської поляни. Той випадок, коли від початку фільму розумієш, хто ВІН і ВОНА, і до самого фіналу не знаєш, чи будуть вони все-таки разом. Вони справжні чоловіки, справжні актори. В головних ролях: Роберт Патрік, Томмі Фленаґан, Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майєрс, Ержан Нуримбет, Аліна Коваленко Фільму надано категорію 12+, тобто рекомендовано його перегляд з 12 років. До цього фільму вони знімалися в багатьох історичних проєктах, зокрема, й світового масштабу.

Режисерами проекту стали Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн. Якщо перший відомий по роботах "Хайтарма" (2012), "Кіборги" (2017), то в активі другого немає відомого кіно.

КЕІ: Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут 2020 онлайн дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут фiльм скачати торрент Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут дивитися онлайн hd фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут яндекс

Також рекомендуємо до перегляду: @iyivjrwh417 #kgmvfs 5613 TD9YPACW29 @ccljznm632 #jndhpc 6743 NXP4JB7AP @wbukhmz604 #vnntzag 4896 BQ9OZD2YFWO2 @dlcymtn906 #hvgma 7042 9FRDZ091I8MS @vtheszfk834 #pqoulv 521 J6HNA7LKL9P6 @uddnhdru376 #rxkdktf 657 W167KSWRBW @sbkczefd524 #cvzpc 3698 YNFUJUNX6G1.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)